خرید ماینر

استخراج بیت کوین یکی از روش‌های سرمایه‌گذاری در دنیای ارزهای دیجیتال است که یکی از محبوب‌ترین ارزهای دیجیتال بیت کوین است. پویاترید با گردآوری مطالب آموزشی و موردنیاز برای خرید ماینر، راهنمای جامعی برای خرید دستگاه‌های ماینر است.

خرید ماینر

قبل از خرید ماینر، شما بایستی اطلاعات خود را در این زمینه بالا ببرید تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید. گروه تجارت بازرگانی پویا واردکننده انواع دستگاه‌های ماینر با مشاوره رایگان و پشتیبانی تمام‌وقت.

در زمان معرفی ارزهای دیجیتال استخراج بیت کوین با کامپیوترها و لپ‌تاپ‌های خانگی ممکن بود؛ اما با گذر زمان فرایند استخراج سخت‌تر شد. CPU ها GPU های معمولی دیگر توانایی استخراج بیت کوین را نداشتند و لزوم خرید ماینر حس شد.

ماینینگ یا استخراج چیست؟

در دنیای امروزی می توان با داشتن یک کامپیوتر به راحتی کسب درآمد کرد. یکی از این راه ها استفاده از ارزهای دیجیتالی می باشد که به آن ماینینگ می گویند.
در حقیقت ماینینگ یا استخراج به وجود آوردن یک سکه جدید نیست بلکه یک مکانیزم قدرتمند است که به بلاک چین اجازه می دهد ماهیت غیر متمرکز بودن خود را حفظ کند و متمرکز بودن را از بین ببرد و همچنین امنیت سیستم سکه ها را تامین نماید.

چگونه یک ماینر شویم؟

به کسی که عملیات ماینینگ را انجام می دهد، ماینر گفته می شود.
وقتی دستگاه ماینر به شبکه اضافه می شود و به node های دیگر متصل می شود در ابتدا ماینر باید تراکنش ها را بررسی نماید و در صورت درستی این تراکنش ها را تایید نماید. در ادامه آن ها را در استخر حافظه ذخیره می کند. تراکنش هایی که تایید نشده باشند به درون حافظه راه پیدا نمی کنند. این استخر ها برای به اشتراک گذاشتن قدرت پردازش ماینر ها با یکدیگر است.

مرحله بعدی گروه کردن تراکنش های تایید شده می باشد و انتقال آن ها از استخر حافظه به درخچه. که شامل بلوک های جدید نیز می باشد. بلاک چین به آدرسی که برای شخص ماینر می باشد جایزه حل بلوک را ارسال می کند. ماینر خروجی بلوک قبلی را به عنوان ورودی بلوک جدید وارد می کند و با توابع hash کار بلوک آغاز می شود. ورودی ها با اعمال تغییرات بر روی آن ها خروجی های متفاوتی را به ما می دهند.

پویا ترید وارد کننده بهترین دستگاه های ماینر می باشد. اگر قصد خرید ماینر را دارید می توانید از مشاوران رایگان آن در این زمینه کمک بگیرید.

خرید دستگاه ماینر

اسیک ها

ASIC مخفف عبارت application specific integrated circuits می باشد که مدارهای مجتمع با کاردبردهای خاص هستند. امروزه ماینرها از CPU و کارت های گرافیگی برای ماینینگ استفاده نمی کنند زیرا صرفه اقتصادی نخواهند داشت. به جای آن از دستگاه های اسیک استفاده می کنند. که سرعت بیشتری نیز نسبت به دو مورد قبلی دارند.

انواع ماینینگ ها

ماینینگ ها به سه دسته زیر تقسیم بندی می شوند:
۱- ماینینگ سخت افزاری: این روش بر اساس شبکه های proof-of-work می باشد. این نوع ماینینگ ها هزینه بر هستند و به انرژی زیادی نیاز دارند. به همین دلیل از اسیک ها استفاده شده است.
۲- ماینینگ نرم افزاری: دارایی فرد در این روش اهمیت بیشتری دارد و با روش سخت افزاری متفاوت می باشد که بر اساس شبکه power-of-stake عمل می کند.
۳- ماینینگ پلتفرم: در این روش بر اساس پلتفرم ها خدمات ارائه داده می شود.

بهترین دستگاه ماینر

AntMiner S9 یکی از بهترین ماینر های موجود در بازار است که برای استخراج بیت کوین مناسب است. این دستگاه از یک فن خنک‌کننده قدرتمند بهره می‌برد و باید از آن در محیط‌های خنک استفاده کرد. AntMiner S9 با استفاده از کابل Ethernet به شبکه متصل می‌شود. قیمت این دستگاه حدود ۵۰۰ تا ۱,۰۰۰ دلار در فروشگاه‌های مختلف متغیر است. مدل i این دستگاه ماینر در سال ۲۰۱۸ عرضه شد که کارآمدی بالاتری نسبت به دیگر مدل‌های قبلی خود دارد.

پویا ترد واردکننده برترین برندهای دستگاه‌های ماینر هست. از معروف‌ترین برندهای ماینر می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:
iblinkzig miner, dayun miner, bitmain, baikal mining, whats miner, iblink, AVALON MINER, innosalicon
اگر شما قصد خرید دستگاه ماینر رادارید و به دنبال برندهای ماینر هستید می‌توانید قبل از انتخاب برندهای معروف ذکرشده در بالا از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره‌مند شوید.

 

قیمت ماینر

با توجه به اینکه دستگاه ماینر انواع مختلفی دارد، قیمت دستگاه ماینر نیز متفاوت است. از عوامل تأثیرگذار بر قیمت ماینر می‌توان به میزان هش، میزان مصرف برق، تعداد ارزهای قابل‌استخراج و تعداد الگوریتم و توان ماین کردن اشاره کرد.

با مشاهده محصولات موجود در سایت و مشاوره و راهنمایی کارشناسان پویا ترد می‌توانید اقدام به خرید ماینر ارزان‌قیمت نمایید.

جدیدترین دستگاه های ماینر

در انبار موجود نمی باشد
برای قیمت تماس بگیرید
در انبار موجود نمی باشد
برای قیمت تماس بگیرید
در انبار موجود نمی باشد
برای قیمت تماس بگیرید
در انبار موجود نمی باشد
برای قیمت تماس بگیرید
در انبار موجود نمی باشد
برای قیمت تماس بگیرید
در انبار موجود نمی باشد
برای قیمت تماس بگیرید
برای قیمت تماس بگیرید
در انبار موجود نمی باشد
برای قیمت تماس بگیرید