گروه بازرگانی تجارت پویا فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ در زمینه خرید و واردات کالا از کشورهای مختلف جهان از جمله ترکیه،چین،امارت متحده عربی آغاز کرد.

همچنین با بهره گیری از ظرفیتهای تخصصی و دانش روز، کاملترین و معتبرترین خدمات امور مالی بین المللی، حسابهای بین المللی، مسترکارت و ویزاکارت، خدمات مبتنی بر شبکه مالی بین المللی که همگی با توجه به اعمال تحریم ها علیه کشورمان ایران، مردم را با سختی های زیادی رو برو کرده است با نهایت مسولیت پذیری انجام می دهد.

خرید کالا به صورت عمده از سایت های خارجی و همچنین واردات تجهیزات ماینینگ از جمله کارت های گرافیک کامپیوتری و دستگاه های ماینر Bitmain و دیگر شرکت های معتبر جهت استخراج ارزهای رمزگذاری شده از فعالیت های دیگر ما می باشد. گروه بازرگانی تجارت پویا جزو معدود واردکنندگانی در ایران است که امکان خرید دستگاه های ماینر را به صورت مستقیم و بی واسطه از خود شرکت تولید کننده را برای خریداران فراهم کرده است.

این مجموعه با بهره مندی از دفاتر خود در کشور ترکیه، چین و امارات متحده عربی، پی گیری های لازم و خدمات پس از فروش جهت محصولات خریداری شده توسط شما را به نحو احسن انجام می دهد.