شرایط و روش های پرداخت

پرداخت و تسویه حساب

سیاست پرداخت امن

به دلیل مسائل حقوقی و سیاستهای پویا ترید هیچگونه پرداخت خارج از روشهای زیر تحت هیچ عنوانی پذیرفته نمیشود. تمامی پرداختها باید به روش آنلاین یا حواله بانکی با ذکر شناسه فاکتور و کد مرجع سفارش در قسمت توضیحات فرم مربوطه انجام شود و اطلاعات پرداخت به همراه تصویر فیش بانکی در بخش ثبت حواله های بانکی سایت انجام شود

روشهای پرداخت
پرداخت امن آنلاین

کلیه مراحل پرداخت در سایت پویا ترید و پذیرنده های پرداخت اینترنتی از طریق پروتکل امنیتی SSL انجام میگردد لذا چنانچه در هر مرحله از خرید و پرداخت لوگوی SSL (قفل ابتدای آدرس بار) را ملاحظه نفرمودید از پرداخت خودداری و موضوع را جهت پیگیری به مدیریت سایت اعلام فرمایید.
پرداخت حواله ای

پویا ترید به دلیل محدودیتهای سیستم پرداخت آنلاین امکان پرداخت حواله ای مبلغ سفارش را برای مشتریان فراهم کرده است. لازم به ذکر است که با توجه به نوسانات بازار ارز مشتری گرامی باید مبلغ سفارش را ظرف یک روز کاری حواله و شماره حواله و شماره پیگیری را به همران مشخصات صاحب حساب در سایت درج نماید تا نسبت تایید سفارش اقدام گردد، در غیر این صورت سفارش شما باطل میشود.
با استفاده از ارزهای دیجیتال

پویا ترید با توجه به نوع فروش کالا و حوزه فعالیت مشتریان امکان پرداخت مبلغ سفارش با استفاده از ارزهای دیجیتال را فراهم کرده است. لازم به ذکر است در این روش فرآیند خرید به صورت اتوماتیک و تبدیل ارزها به صورت لحظه ای صورت میگیرد لذا با توجه به عدم دخالت پویا ترید در تعیین مبلغ و نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال امکان استرداد وجه یا کنسل کردن سفارش وجود نخواهد داشت.

نحوه تسویه حساب دریافت خدمات

نحوه تسویه حساب دریافت خدمات به روش آنلاین و با دریافت فاکتور شرح خدمات و لینک اختصاصی تسویه حساب آنلاین انجام میشود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *