ارسال و تحویل سفارش

حمل و نقل و برگشت

حمل بسته‌ی شما

  • سفارشات موجود در انبار ظرف مدت ۱ تا حداکثر ۳ روز کاری پس از تایید پرداخت آماده، بسته بندی و ارسال میشوند. روش ارسال پیشفرض ارسال توسط پویا ترید است که با توجه به نوع سفارش مناسب ترین روش حمل را انتخاب میکند. توجه داشته باشید که اگر شما روش های دیگری را برای حمل انتخاب کنید ممکن است هزینه حمل و نقل و مالیات بر آن افزوده شود و بیمه حمل شامل آن نگردد. شما هر نوع شیوه‌ی حمل را که انتخاب کنید شماره‌ی پیگیری مرسوله برای شما ارسال خواهد شد.
  • هزینه های ارسال برای کالاهای زیر یکصد هزار تومان شامل هزینه های بسته بندی و پست می شوند. با در نظر گرفتن ساز و کار ارسال، ما پیشنهاد می کنیم سفارشات خود را در یک گروه جمع آوری کنید. ما نمیتوانیم دو سفارش مجزا را با هم در یک گروه جمع آوری کنیم و هزینه برای هرکدام جداگانه محاسبه خواهند شد.
  • نحوه ارسال و ارجاع کالاهایی که جهت استفاده از خدمات پشتیبانی و ضمانت یا دریافت خدمات تعمیر و نگهداری برای پویا ترید ارسال و باز پس فرستاده میشوند باید به وسیله شرکتهای معتبر حمل و نقل و با ذکر ارزش واقعی و بیمه حمل صورت گیرد.

پویا ترید از دریافت مرسولات بدون ذکر ارزش واقعی در فیش ارسال یا بدونه بیمه مرسوله خودداری و آنها را مرجوع مینماید

تحویل سفارش

هنگام تحویل سفارش چنانچه شاهد صدمه فیزیکی بودید از تحویل بسته خود داری کنید، چنانچه پس از دریافت بسته و باز کردن آن شاهد صدمات فیزیکی بودید از دستگاه استفاده نکنید و به محض رویت با خدمات پشتیبانی مشتریان تماس بگیرید. چنانچه دستگاه راه اندازی و استفاده شود، مسئولیت مشکلات کالا بر عهده مشتری خواهد بود و پویا ترید هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد. راه اندازی دستگاههایی که در هنگام حمل دچار صدمات غیر مشهود همچون شل شدن اتصالات داخلی شده اند ممکن است سبب ایجاد مشکلات برای دستگاه شما شود لذا در مورد کالاهای ماینینگ حتماً پیش از راه اندازی با واحد فنی پویا ترید جهت راهنمایی در نصب و راه اندازی تماس بگیرید در صورت راه اندازی بدون هماهنگی دستگاه مسئولیت مشکلات احتمالی به عهده مشتری خواهد بود.

تحویل سفارشات بین المللی و پیش خرید

چنانچه کالایی که خریداری کرده اید سفارش خارج از کشور و یا به صورت پیش خرید باشد. ممکن است در زمان حمل و نقل و ترخیص کالا مشکلاتی پیش آید که از عهده پویا ترید خارج باشد.با توجه به اینکه این فرآیند به خصوص در مرحله ترخیص غیر قابل پیش بینی و خارج از کنترل پویا ترید میباشد، پویا ترید مسئولیتی در قبال تاخیر پیش آمده و هرگونه ضرر ناشی از آن را بر عهده ندارد. هرچند با توجه به خط مشی و سیاست مشتری مداری، ضمن آگاه سازی مشتری از روند پیگیری سفارش، خود را متعهد میداند در این گونه موارد تمام تلاش خود را جهت تسریع در فرآیند حمل و ترخیص کالا انجام دهد.

بازگشت کالا

به دلیل حساسیت بالا و تخصصی بودن تجهیزات ماینینگ و کامپیوتری امکان برگشت کالا به هیچ عنوان وجود ندارد و پویا ترید از مرجوع کلیه تجهیزات پس از ارسال معذور است.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *